Tips

Live life

Anna (Read more...)

Namnet blev Anna, 11 årig tjej befinner mig i Finland i en liten by utanför Vasa. Gillar att rida, friidrotta, fotografera äger en Nikon D3100 gillar också massa annat.Bor med min mamma, pappa och min bror ( andra studerar ) har också 3 hundar. Hoppas ni gillar min blogg! Släng gärna in en kommentar innan du går ! ;) Om du vill skicka et privat meddelande så klicka på bilden ovanför :) 


!!!! OBS !!!! på den här bloggen är det FÖRBJUDET att KOPIERA UTAN LOV !!!! 


// Anna 

Archive

2013

2012

2011

Links

RSS Feed bloglovin Follow with Bloglovin'

Devote.se

Friday 15 February 2013

Har bytt till Devote.se CHECKA  --> AnnasLiife.devote.se 

Was written Fri 15 Feb 2013, 19:45 | Direct link Everyday  

-.-

Tuesday 25 December 2012

Alltså när jag skriver ett inlägg så kommer det inte upp förren jag skriver ett annat inlägg -.-

Was written Tue 25 Dec 2012, 10:22 | Direct link Everyday  

God Jul :)

Monday 24 December 2012

Julafton idag då ;)

Har längtat jätte mycket ♥ 

Ska iallafall ha en lugn julafton i år

Pappa åker på jobb ikväll .. :/

Så ska vara hemma och ta det lugnt med mamma och brorsorna ;) ♥

Ska kanske gå till kyrkan också :)) 

Kommer sätta upp bilder på mina julklappar i år ♥ :)

God Jul på er allihopa ♥ 


// Ann♥

Was written Mon 24 Dec 2012, 12:49 | Direct link Everyday  

Thursday 20 December 2012

Tror jag flyttar till blogg.se http://annaasta.blogg.se/  kanske bloggar här nu som då men får se ... 

Was written Thu 20 Dec 2012, 09:12 | Direct link Everyday  

Godmorgon

Monday 17 December 2012

Godmorgon allihopa ! Vaknade kl. halv 8 fixade mejj och nu sir jag bara på TV idag är det måndag, ska snart börja åka till skolan chill timmar i skolan vi har : Matte, film x2 Ma/Mo, Mo/ Ma Re/Hi ! :)) Men nu ska jag börja gå och borsta tänderna sen är jag klaar :)) Kram ♥ 

Was written Mon 17 Dec 2012, 07:03 | Direct link Everyday